Lista produktów producenta: Fermentis

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 10,50 zł W magazynie

  Drożdże suche, górnej fermentacji. Nadają piwu lekki i orzeźwiający smak. Polecane do piw w stylu amerykańskim.

  10,50 zł
  W magazynie
 • 6,70 zł W magazynie

  Uniwersalne drożdże górnej fermentacji do produkcji różnych gatunków piw (np. piwa pszeniczne typu belgijskiego, piwa Trappistów). Safbrew™ S-33 dobrze znoszą wysokie stężenia alkoholu - nawet do 11% obj.

  6,70 zł
  W magazynie
 • 9,50 zł Oczekiwanie na dostawę

  Drożdże angielskie, wybierane ze względu na dużą szybkość fermentacji i zdolności do wytwarzania bardzo zwartego osadu na koniec fermentacji, co ułatwia klarowanie piwa. Temperatura fermentacji: 12-25°C

  9,50 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • 12,50 zł Oczekiwanie na dostawę

  Drożdże górnej fermentacji stworzone specjalnie dla piw pszenicznych w stylu bawarskim: Hefeweizen, Dunkelweizen, Weizenbock (Koźlak pszeniczny). Drożdże wprowadzają do piwa nuty estrowe i estrowo-fenolowe typowe dla piw pszenicznych (aromat bananów i goździków).

  12,50 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • 15,50 zł Oczekiwanie na dostawę

  To jeden z najbardziej podstawowych szczepów drożdży do lagerów - używany przez tysiące browarów na całym świecie do dolnej fermentacji, pochodzący z instytutu Weihenstephan w Niemczech - teraz dostępny w wersji suchej, w saszetkach 11, 5 g

  15,50 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • 15,50 zł Oczekiwanie na dostawę

  Szczep szeroko stosowany przez komercyjne browary w Europie. Skutecznie odfermentowuje gęstą brzeczkę (nawet pow. 20°Blg). Szczególnie polecane do piw w stylu Dortmunder.

  15,50 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów